Technologie, materiál, certifikáty

Precizní výroba nádrží a ostatních doplňků určených převážně pro vodohospodářství, potravinářský a chemický průmysl je výsledkem dlouhodobé spolupráce s projektanty, zabývajícími se realizací náročných průmyslových realizací.

Technologie zpracování

Výroba jednotlivých produktů je založena na metodě termoplastického svařování, které vyhovuje platným německým normám DIN a DVS. Při výrobě využíváme CNC obráběcí centrum pro přesné zpracování a detail. Naši zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní a pravidelně proškolovaní.

Pro výpočet statiky konstrukce nádrží používáme metodu konečných prvků pomocí programu IDA Nexis.

Certifikace

Všechny produkty NIVEKO jsou certifikovány. Pracujeme pouze s vhodnými a kvalitními materiály a poskytujeme záruku na vodotěsnost. Ke každému produktu můžeme doložit platná osvědčení o způsobilosti výrobního personálu a také statistický posudek garantující životnost. Naše výroba probíhá v souladu s požadavky na systém managementu jakosti ISO 9001:2015.

Certifikáty ke stažení

Materiál

Základním výrobním materiálem je speciální modifikovaný kopolymer na bázi PP a PE, jenž se vyznačuje vysokou kvalitou, dlouhou životností a odolností, která je prověřena dlouhodobým používáním převážně v chemickém průmyslu (skladování vysoce reaktivních chemických látek). Speciální modifikovaný kopolymer na bázi PP a PE je plně homogenní a nabízí téměř neomezenou variabilitu, která je plně využívána pro zakázkovou výrobu.

Nabízíme také produkty vyrobené z polyetylenu, PVC či PVDF od stejného dodavatele. Naší zásadou, kterou vždy bezpodmínečně dodržujeme, je výroba všech produktů NIVEKO z homogenního materiálu, nikdy nepoužíváme recykláty.

Za kvalitou si stojíme.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Zanechte nám telefonní číslo. Ozveme se vám brzy zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Pollet Pool Groop