Kontakty


Šimon Janča
Majitel
janca@niveko.cz

Šimon Janča ml.
CEO/ jednatel
simonjanca@niveko.cz

 

Obchodní oddělení

Jiří Zemek
Vedoucí obchodního oddělení
zemek@niveko.cz
+420 736 106 030

Seppe Craenhals
Nizozemí, Lucembursko, Rakousko, Česká republika, Německo, Belgie, Litva

craenhals@niveko.cz
+420 730 898 238

Jan Šimčík
Švýcarsko, Rakousko, Česká republika, Německo, Slovensko


simcik@niveko.cz
+420 739 201 880

Josef Zdráhal
Průmysl



zdrahal@niveko.cz
+420 736 632 618

Martin Machala
Dánsko, Velká Británie, Norsko, Švédsko, Polsko, Bulharsko, Chorvatsko
machala@niveko.cz
+420 731 654 277

 

Marketing, ekonomické oddělení, administrativa

Lukáš Velecký
Marketingový a finanční ředitel
velecky@niveko.cz

Alena Jančová
Vedoucí účetního oddělení
jancova@niveko.cz

Radka Tinková
Účetnictví
tinkova@niveko.cz

Romana Kvasnicová
Back office
kvasnicova@niveko.cz

Jana Kubíková
Front-office marketing

kubikova@niveko.cz
+420 734 231 760

Tamara Šmídová
Front-office marketing, personalistika
smidova@niveko.cz
+420 730 898 602

Aneta Šimková
Back-office marketing

simkova@niveko.cz
+420 734 442 470

 

Výrobní oddělení

František Navrátil
Výrobní ředitel
navratil@niveko.cz

Jaroslav Smetana
Vedoucí výroby
smetana@niveko.cz

František Kachník
Vedoucí výroby
kachnik@niveko.cz

Stanislav Šmíd
Servis
servis@niveko.cz

 

Oddělení technické přípravy výroby

Jiří Dorazil

dorazil@niveko.cz

Vojtěch Nestroj

nestroj@niveko.cz

Petr Mikulinec

mikulinec@niveko.cz

 

Vývojové oddělení

Martin Býšek

bysek@niveko.cz

 

Oddělení řízení vztahů s dodavateli

Jiří Kubík
Vedoucí oddělení řízení vztahů s dodavateli
kubik@niveko.cz
+420 739 400 435

Dalibor Popelka
Logistika
popelka@niveko.cz

Marie Smetanová
Logistika
smetanova@niveko.cz

Helena Žáčková
Logistika
zackova@niveko.cz